Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość

W Bio-Set jesteśmy dumni, że jako polski producent dostarczamy oczyszczalnie ścieków i rozwiązania z zakresu ochrony środowiska. Nasza firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, sprawdzone na całym globie. Naszą siłą jest nasza zdolność do słuchania rynku i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, instalowaniu i eksploatowaniu oczyszczalni ścieków. Naszym celem jest poprawa jakości życia mieszkańców, a jako producent oczyszczalni przydomowych dbamy również o nasze środowisko.

Rozwiń

W ofercie Bio-Set znajdziesz przydomowe oczyszczalnie o różnych przepustowościach dobowych. Rozwiązanie gospodarki ściekowej jest dostosowywane indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasze oczyszczalnie są bezzapachowe, nie wymagają stosowania biopreparatów, a ich wysoka jakość jest potwierdzona 20-letnią gwarancją. Jednozbiornikowa budowa oczyszczalni pozwala na zaoszczędzenie miejsca na działce, a wytrzymała konstrukcja korpusu oczyszczalni NV pozwala na montaż nawet na terenach przejezdnych. Dobrze dobrane przydomowe oczyszczalnie ścieków to gwarancja ich efektywności. Nasze produkty spełniają wszystkie europejskie normy i są certyfikowane. Są one nowoczesne, wyposażone w praktyczne opcje, które pomagają obniżyć koszty zarówno w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, jak i rolniczych.
Oprócz przydomowych oczyszczalni ścieków, oferujemy również oczyszczalnie kontenerowe, gminne oraz zbiorniki przeciwpożarowe. Nasze produkty wyróżniają się solidnością wykonania i wytrzymałością, co jest istotne w codziennym użytkowaniu. Zapewniamy wsparcie doradcze na każdym etapie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania podczas bezpłatnej wizji lokalnej na terenie Zamościa, woj. łódzkiego. Dbamy o najwyższe standardy i Twoje zadowolenie. Postaw na markowe produkty Bio-Set i zainwestuj w ekologię i przyszłość Twojego regionu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przydomowych oczyszczalni biologicznych w mieście Zamość.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków