Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Toruń

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Toruń

Brak dostępu do sieci kanalizacyjnej nie musi wiązać się z częstym opróżnianiem szamba i związanymi z tym wysokimi kosztami. W takich sytuacjach przydomowa oczyszczalnia ścieków jest doskonałą alternatywą, której zakup bardzo szybko się zwraca. Dostępne w naszej ofercie biologiczne oczyszczalnie ścieków EasySET oraz RotoSET są urządzeniami, których obsługa jest nieuciążliwa a całkowity koszt eksploatacji zamyka się w kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków naszej produkcji zbudowane są w oparciu o jeden zbiornik, w którym ścieki są oczyszczane na drodze mechanicznej oraz biologicznej. W oczyszczalniach zastosowano technologię obrotowych oraz zraszanych złóż biologicznych, dzięki czemu nie ma konieczności dawkowania bakterii a ścieki są oczyszczane w ponad 90%. Poza wyborem odpowiedniej oczyszczalnie ścieków, bardzo ważny jest fachowy montaż, dlatego firma Bio-Set posiada sieć wykwalifikowanych instalatorów na terenie całego kraju. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach i kompleksowej ofercie, skontaktuj się z nami, a my umówimy bezpłatną wizytę z instalatorem na twojej działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków