Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tomaszów Mazowiecki

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tomaszów Mazowiecki

W Bio-Set jesteśmy dumni z tego, że jako polski producent oferujemy oczyszczalnie ścieków i urządzenia zapewniające kompleksową ochronę środowiska. Nasza firma opiera się na wykorzystaniu najskuteczniejszych, niezawodnych i przetestowanych na całym świecie technologii. Naszą misją jest słuchanie rynku oraz dostarczanie rozwiązań, które poprawią jakość życia mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Rozwiń

Nasza oferta obejmuje przydomowe oczyszczalnie ścieków o różnych przepustowościach dobowych. Dostosowujemy nasze rozwiązania indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasze oczyszczalnie charakteryzuje bezzapachowa praca, brak konieczności stosowania biopreparatów oraz wysoka jakość urządzeń, co potwierdza 20-letnia gwarancja. Jednozbiornikowa konstrukcja oczyszczalni zajmuje niewielką powierzchnię na działce, a wytrzymałość korpusu oczyszczalni ścieków NV pozwala na montaż pod terenem przejezdnym. Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to klucz do jej sprawnego funkcjonowania. Nasze produkty spełniają wszystkie normy europejskie i są certyfikowane. Są one nowoczesne, posiadają praktyczne opcje i przyczyniają się do obniżenia kosztów funkcjonowania zarówno w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, jak i rolniczych.
W naszej ofercie znajdziesz nie tylko przydomowe oczyszczalnie ścieków, ale także oczyszczalnie kontenerowe, gminne oraz zbiorniki przeciwpożarowe. Nasze produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością i solidnym wykonaniem, co jest istotne w codziennym użytkowaniu. Oferujemy wsparcie doradcze i serwisowe na każdym etapie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania podczas bezpłatnej wizji lokalnej na terenie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tomaszów Mazowiecki

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków