Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Sosnowiec

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Sosnowiec

Na terenach wiejskich przeważnie nie ma rozwiniętej sieci kanalizacji, a problem utylizacji ścieków spoczywa na właścicielach poszczególnych nieruchomości. W takich sytuacjach montaż zbiorników bezodpływowych generuje najmniejszy koszt początkowy, ale późniejsza eksploatacja wiąże się z nieprzyjemnymi zapachami, częstą koniecznością opróżniania zbiornika i przede wszystkim olbrzymimi kwotami rocznej eksploatacji dochodzącymi do 5000 zł na rodzinę. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest zdecydowanie lepszą opcją dla takich terenów, gdyż jej koszt użytkowania jest nieporównywalnie mniejszy, a inwestycja zwraca się w szybkim czasie. Firma Bio-Set oferuje biologiczne oczyszczalnie ścieków EasySET oraz RotoSET, które stanowią przełom, jeżeli chodzi o prostotę budowe i stabilność oczyszczania ścieków. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bio-Set można stosować w każdych warunkach gruntowo- wodnych, a mała powierzchnia działki przeważnie nie stanowi problemu dla montażu urządzenia. Bardzo istotne jest jednak prawidłowe dobranie systemu i fachowy montaż, dlatego też współpracujemy z najbardziej doświadczonymi firmami instalacyjnymi w kraju.
Skontaktuj się z nami w celu umówienia bezpłatnej wizji na działce!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków