Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Radom

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Radom

Właściciele nieruchomości bez dostępu do zbiorczych systemów zbierania ścieków mają możliwość magazynowania ścieków lub oczyszczania przez przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jako polski producent oferujemy wysokosprawne biologiczne oczyszczalnie ścieków w dwóch technologiach- obrotowych i zraszanych złóż biologicznych. Oba rozwiązania zaprojektowane zostały aby przy wysokich parametrach oczyszczania zagwarantować wygodę eksploatacji oraz niskie koszty. Nasze urządzenia RotoSET i EasySET mieszczą się w monolitycznych zbiornikach z materiału znanego w przemyśle lotniczym i chemicznym – GRP. Jest on nie tylko szczelny i nienasiąkliwy, ale też odporny na agresywne środowisko ścieków. Obie technologie nie wymagają stosowania biopreparatów, a dodatkowo przydomowa oczyszczalnia ścieków RotoSET nie wykorzystuje dmuchaw i mechanicznego wtłaczania powietrza do zbiornika dzięki czemu ryzyko wydostania się nieprzyjemnych zapachów nie występuje. W każdym regionie Polski posiadamy przeszkolonych instalatorów naszych urządzeń. W celu umówienia bezpłatnej konsultacji zachęcamy do kontaktu!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków