Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Płock

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Płock

Bio-Set to polska firma, która oferuje rozwiązania ekologiczne dla osób żyjących na terenach wiejskich, gdzie brak jest sieci kanalizacyjnej. Zastosowanie szamb, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się dobrym rozwiązaniem, jest bardzo kosztowne w eksploatacji. W takiej sytuacji lepszym wyborem jest zdecydowanie przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio-Set. W naszej ofercie znajdują się dwa modele: EasySET z zastosowaniem technologii złóż zraszanych i RotoSET z technologią złóż obrotowych. Oba rozwiązania gwarantują wysoką skuteczność oczyszczania ścieków nawet do 99%, co pozwala na bezpieczne odprowadzenie ich do gruntu czy wody powierzchniowej. Nasze oczyszczalnie są bardzo funkcjonalne i mogą być stosowane w różnych warunkach gruntowo-wodnych oraz na działkach o ograniczonej powierzchni. Są to solidne i trwałe zbiorniki z GRP podzielone na kilka stref, co zapewnia skuteczne oczyszczanie ścieków. Bio-Set to nie tylko producent, ale również posiadamy sieć autoryzowanych firm instalacyjnych na terenie całego kraju, które są w stanie zamontować nasze rozwiązania w sposób fachowy i profesjonalny. Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie zaproponujemy Ci wizytę u jednego z naszych autoryzowanych monterów.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków