Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Opole

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Opole

Z roku na rok przydomowe oczyszczalnie ścieków zyskują na popularności wśród mieszkańców terenów nieskanalizowanych. W skutek rosnących cen wywozu ścieków, niewiele osób decyduje się już na szamba szczelne. Biologiczne oczyszczalnie ścieków firmy Bio-Set to rozwiązania, których koszt eksploatacji jest bardzo niski, a nieskąplikowana budowa (bez sterowników, elektrozaworów i dyfuzorów) powoduje że użytkowanie ich jest nieuciążliwe. Dużą zaletą naszych oczyszczalni ścieków jest również brak konieczności dodawania biopreparatów, oraz możliwość wykonania podstawowych czynności użytkowych samodzielnie przez użytkownika. Jeżeli szukasz rozwiązania, które będzie bezawaryjne, ciche oraz tanie w użytkowaniu, to przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio-Set jest tym produktem. Zadzwoń i umów bezpłatną wizytę instalatora na twojej działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków