Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Jaworzno

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Jaworzno

Jeśli mieszkasz w Jaworznie i zależy Ci na zachowaniu czystego środowiska, nasza oferta jest dla Ciebie. Nasz zespół konstruktorów stale pracuje nad nowymi technologiami, by dostarczać rozwiązania zgodne z rygorystycznymi normami, spełniające oczekiwania współczesnych mieszkańców.

Rozwiń

Zapraszamy do świata zrównoważonej troski o środowisko z bio-set.pl! Jesteśmy dumni jako polski producent oczyszczalni ścieków oraz urządzeń ekologicznych. Nasze rozwiązania opierają się na najskuteczniejszych i niezawodnych technologiach, które zdobyły uznanie na całym globie. Nasze działania nie tylko respektują rynek, ale wychodzą naprzeciw potrzebom mieszkańców, wykorzystując nasze doświadczenie w projektowaniu, instalacji i eksploatacji biologicznych oczyszczalni ścieków, by stale wprowadzać ulepszenia do najbardziej rozpoznawalnych rozwiązań.
Jako producent oczyszczalni przydomowych jesteśmy szczególnie zaangażowani w ochronę środowiska. Dążymy do poprawy jakości życia mieszkańców poprzez stosowanie przydomowych oczyszczalni ścieków, które są nie tylko wysokowydajne i łatwe w eksploatacji, ale także przyjazne dla środowiska. To nasza odpowiedź na wyzwania ekologiczne współczesności.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Jaworzno

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków