Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gorzów wielkopolski

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gorzów Wielkopolski

Budując dom warto wybierać rozwiązania, dzięki którym późniejsza jego eksploatacja będzie komfortowa oraz tania. Pompa ciepła, instalacja fotowoltaiczna ale też przydomowa oczyszczalnia ścieków to urządzenia, które w zakupie wymagają dodatkowych nakładów inwestycyjnych, ale należy je traktować jako inwestycje, których zwrot następuje od pierwszego dnia użytkowania. Biologiczne oczyszczalnie ścieków firmy Bio-Set to gwarancja przemyślanych rozwiązań, które są mało awaryjne, a ich obsługa sprowadza się do niezbędnego minimum. Urządzenia te umożliwiają oczyszczenie ścieków do najwyższych europejskich standardów, nie wytwarzając przy tym negatywnych zapachów i hałasu. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bio-Set posiadają najmocniejsze na rynku zbiorniki z GRP, dzięki czemu można je montować przy wysokim poziomie wód gruntowych i ciężkich gruntach gliniastych. Nasza firma współpracuję z wyspecjalizowanymi monterami w całym kraju, zadzwoń do nas a umówimy się na bezpłatną wizytę u Ciebie na działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków