Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gniezno

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gniezno

Jako doświadczony producent oczyszczalni ścieków, kierujemy się przede wszystkim troską o środowisko i jakość życia mieszkańców Gniezna. Nasza firma Bio-Set jest znana z wykorzystywania najskuteczniejszych, niezawodnych i globalnie sprawdzonych technologii. Nasze produkty to efekt naszego doświadczenia w projektowaniu, instalacji i eksploatacji biologicznych oczyszczalni ścieków. Ciągle rozwijamy nasze rozwiązania, aby sprostać najwyższym standardom jakości. Jesteśmy producentem przydomowych oczyszczalni dbających o nasze środowisko.

Rozwiń

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz przydomowe oczyszczalnie o różnych przepustowościach dobowych. Rozwiązania gospodarki ściekowej są dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta. Nasze oczyszczalnie ścieków wyróżniają się bezzapachową pracą, nie wymagają dosypywania biopreparatów, a ich jakość jest potwierdzona 20-letnią gwarancją. Dzięki jednozbiornikowej budowie zajmują one niewiele miejsca na Twojej działce. Wytrzymały korpus oczyszczalni ścieków NV pozwala na montaż nawet na terenach trudnodostępnych. Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to klucz do sprawnego funkcjonowania systemu. Nasze produkty spełniają wszystkie europejskie normy i są certyfikowane. Są nowoczesne, wyposażone w praktyczne opcje, które pomagają obniżyć koszty zarówno w gospodarstwach domowych, jak i zakładach przemysłowych oraz rolniczych.
Jeśli nie masz dostępu do istniejącej infrastruktury kanalizacyjnej, warto rozważyć inwestycję w wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb. W Bio-Set oferujemy sprawdzone rozwiązania, oparte na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w doborze, produkcji i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Zapewniamy wsparcie doradcze na każdym etapie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dbamy o najwyższe standardy i Twoje zadowolenie. Postaw na markowe produkty Bio-Set i zainwestuj w ekologię i przyszłość Twojego regionu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przydomowych oczyszczalni biologicznych w mieście Gniezno.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gniezno

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków