Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Dąbrowa Górnicza

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Dąbrowa Górnicza

W Polsce nadal wiele osób mieszka poza obszarami miejskimi, gdzie systemy kanalizacyjne są już standardem. W takich przypadkach, co można zrobić z odpadami? Przechowywanie ich w szczelnych zbiornikach (tak zwanych szambach) lub oczyszczanie ich za pomocą przydomowych oczyszczalni ścieków są dwoma możliwymi rozwiązaniami. Wywóz zanieczyszczeń z szamb jest obecnie bardzo kosztowny, dlatego ludzie szukają alternatywnych rozwiązań, takich jak przydomowe oczyszczalnie ścieków. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków, RotoSET i EasySET, wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak obrotowe i zraszane łóżka biologiczne, dzięki czemu osiągają skuteczność do 99%. Dzięki temu można odprowadzić oczyszczoną ciecz do wód powierzchniowych lub gruntowych bez problemu, nawet w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych. Wszystko odbywa się bez potrzeby stosowania biopreparatów, a cały proces jest automatyczny. W całym kraju posiadamy autoryzowanych instalatorów naszych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania kalkulacji.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków