Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Chełm

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Chełm

Jesteśmy polskim producentem oczyszczalni ścieków i urządzeń do ochrony środowiska. Firma Bio-Set opiera się na najskuteczniejszych, niezawodnych i przetestowanych technologiach, znanych na całym świecie. Naszym priorytetem jest stałe doskonalenie najbardziej renomowanych rozwiązań w dziedzinie projektowania, montażu i eksploatacji biologicznych oczyszczalni ścieków. Jako producent oczyszczalni przydomowych dbamy o naszą planetę.

Rozwiń

Firma Bio-Set oferuje przydomowe oczyszczalnie o różnych przepustowościach dobowych, dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasze oczyszczalnie są bezwonnie, nie wymagają uzupełniania biopreparatów, a ich jakość potwierdzona jest 20-letnią gwarancją. Jednozbiornikowa budowa oczyszczalni pozwala zaoszczędzić miejsce na działce, a wytrzymała konstrukcja korpusu oczyszczalni NV umożliwia montaż na terenach przejezdnych. Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to pewność jej efektywnego działania. Nasze produkty spełniają wszystkie europejskie normy i są certyfikowane. Są one nowoczesne, wyposażone w praktyczne opcje, które pomagają obniżyć koszty zarówno w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, jak i rolniczych.
Zapewniamy wsparcie doradcze na każdym etapie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania podczas bezpłatnej wizji lokalnej na terenie Chełma, woj. łódzkiego. Dbamy o najwyższe standardy i Twoje zadowolenie. Postaw na markowe produkty Bio-Set i zainwestuj w ekologię i przyszłość Twojego regionu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przydomowych oczyszczalni biologicznych w mieście Chełm.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Chełm

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków