Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowa oczyszczalnia ścieków dla 2 osób

Strona główna » Przydomowa oczyszczalnia ścieków dla 2 osób

Przydomowa oczyszczalnia ścieków dla 2 osób to wbrew pozorom spore wyzwanie technologiczne. Próżno szukać w ofercie producentów urządzeń dedykowanych tylko dla dwóch osób, dlatego przeważnie klienci decydują się na oczyszczalnie przydomowe zaprojektowane pod gospodarstwa 4 lub 6 osobowe. Nasuwa się jednak pytanie, czy taka oczyszczalnia będzie dobrze działała, gdy będą z niej korzystały tylko 2 osoby?

Oczyszczalnia ścieków ROTO MAŁE PION_CAŁA_WIDOK Z PRAWEJ

Wybór odpowiedniej technologii oczyszczania dla małych gospodarstw domowych

Wszystko zależy od konkretnego rozwiązania, na które się zdecydujemy. Bardzo istotna jest technologia pracy oczyszczalni, gdyż to ona decyduje o tzw. elastyczności pracy urządzenia. Innymi słowy najtańsze technologie, przeważnie bazujące na tzw. osadzie czynnym mają dosyć wąski zakres działania i w sytuacji zakupu oczyszczalni ścieków dla większej ilości osób, nie będzie ona działała przy 2 osobach.

Jeżeli zależy nam na przydomowej oczyszczalni ścieków  dla 2 osób, musimy mądrze wybrać technologię oraz dostawcę urządzenia. Przy tej ilości osób zdecydowanie powinniśmy się zainteresować oczyszczalniami pracującymi w technologiach złóż biologicznych gdyż to one charakteryzują się bardzo elastyczną pracą i w pełni efektywną pracy przy dużych niedociążeniach. Na największą uwagę w tym zakresie zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków w technologii złóż obrotowych, gdyż tego typu rozwiązania są wręcz dedykowane dla obiektów o dużej nierównomierności w dopływie,  dużej sezonowości i wszędzie tam gdzie wymagana jest dobra praca urządzenia przy małych dopływach.

Oczyszczalnie RotoSET - Doskonałe rozwiązanie dla małych gospodarstw

Polska firma Bio-Set jest producentem przydomowych oczyszczalni ścieków RotoSET, które działają w technologii złóż obrotowych. Najmniejsza wielkość oferowanych urządzeń dedykowana jest dla 5 osobowych gospodarstw domowych, ale zastosowana technologia powoduje że świetnie sobie one radzą dla 2 osób. Oczyszczalnie RotoSET poza elastycznością pracy wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów również wieloma innymi zaletami. Do najważniejszych należą: prosta budowa (bez elektroniki, dmuchaw napowietrzających i dyfuzorów), bezgłośna i nieuciążliwa dla otoczenia praca (ze względu na brak dmuchawy) oraz tania eksploatacja.

Producent przydomowych oczyszczalni ścieków

Producent przydomowych oczyszczalni ścieków

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.

Kompleksowa usługa od Polskiej firmy Bio-Set

Jeżeli tym czego szukasz jest przydomowa oczyszczalnia ścieków dla 2 osób, która niezależnie od ilości dopływających ścieków będzie działała w pełni efektywnie to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy Cię z wyspecjalizowaną firmą z twojej okolicy, która po bezpłatnej wizji lokalnej na twojej działce, dokona doboru i wyceny całego systemu. Świadczymy kompleksową usługę, zajmiemy się formalnościami, wykonawstwem i serwisem w trakcie eksploatacji, tobie pozostanie się cieszyć z oszczędności związanych z przydomową oczyszczalnią ścieków dla 2 osób.