Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zielona Góra

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zielona Góra

Budując dom na terenach wiejskich przeważnie spotkamy się z problemem braku miejskiej sieci kanalizacji. W takiej sytuacji dobra przydomowa oczyszczalnia ścieków pozwoli nam zutylizować nieczystości płynne w sposób wygodny i niedrogi w eksploatacji. Biologiczne oczyszczalnie ścieków polskiego producenta Bio-Set charakteryzują się niespotykaną wręcz prostotą budowy (brak sterowników, elektrozaworów i dyfuzorów), przy zachowaniu najwyższych wymogów dla ścieków oczyszczonych. Dzięki zastosowaniu wysokoskutecznej technologii złóż obrotowych (RotoSET) oczyszczalnie nie są wyposażone w dmuchawy membranowe i ich awaryjność jest znikoma. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bio-Set nie wymagają stosowania biopreparatów i są rozwiązaniami dla osób, które cenią sobie niezawodność. Jeżeli należysz do tej grupy osób, zadzwoń do nas i umów bezpłatną wizytę instalatora na swojej działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków