Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zabrze

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Zabrze

Nie musisz już dłużej cierpieć z powodu braku kanalizacji w swojej okolicy. Zastosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków to nie tylko wygodne, ale także opłacalne rozwiązanie. Nasza firma, Bio-Set, oferuje biologiczne oczyszczalnie ścieków EasySET oraz RotoSET, które zapewniają szybki zwrot z inwestycji oraz niskie koszty eksploatacji. Nasze urządzenia są proste w obsłudze i składają się tylko z jednego zbiornika, który zawiera mechaniczne i biologiczne elementy oczyszczania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii zraszanych i obrotowych złóż biologicznych, nasze oczyszczalnie ścieków są w stanie oczyścić ścieki w ponad 90%. Bez względu na to, czy potrzebujesz oczyszczalni dla domu, czy dla gospodarstwa rolnego, nasi wykwalifikowani instalatorzy są w stanie profesjonalnie zamontować urządzenie w każdych warunkach gruntowych. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać odpowiednią oczyszczalnię oraz zorganizujemy bezpłatną wizytę instalatora na Twojej działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków