Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Włocławek

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Włocławek

Często, kiedy szukamy wymarzonej działki pod budowę domu, pomijamy ważny aspekt jakim jest dostęp do kanalizacji. Jednak jest to kwestia niezwykle istotna, mająca wpływ na koszty oraz wygodę życia. W przypadku braku możliwości podłączenia się do zbiorczych systemów gospodarowania ściekami, idealnym rozwiązaniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków. To doskonała alternatywa dla drogich i niewygodnych w eksploatacji szczelnych zbiorników bezodpływowych. Oferowane przez nas biologiczne oczyszczalnie RotoSET i EasySET są umieszczane w bardzo solidnych zbiornikach wykonanych z materiału GRP, znanego w przemyśle lotniczym i farmaceutycznym. Dzięki temu, że procesy zachodzą wewnątrz zbiornika, a nie na powierzchni, urządzenia te zajmują bardzo mało miejsca, co umożliwia ich instalację nawet w trudnych warunkach gruntowych. Jako polski producent mamy w każdym regionie kraju autoryzowanych partnerów, którzy kompleksowo obsługują inwestycje – od bezpłatnej wyceny, poprzez zorganizowanie niezbędnych pozwoleń, po montaż i obsługę. Skorzystaj z naszej oferty i zainstaluj przydomową oczyszczalnię ścieków. Zadzwoń, a my umówimy Cię na niezobowiązującą wycenę!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków