Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Tychy

Jeżeli zastanawiasz się czy przydomowa oczyszczalnia ścieków jest dobrym wyborem, to trafiłeś pod dobry adres. Gdy nie masz dostępu do sieci kanalizacyjnej tego typu rozwiązania są najlepszym rozwiązaniem, gdyż umożliwiają utylizację ścieków w sposób tani, oraz ekologiczny. Firma Bio-Set ma w swojej ofercie biologiczne oczyszczalnie ścieków, które umożliwiają oczyszczanie ścieków do parametrów umożliwiających odprowadzanie ich do cieków wodnych. Rozwiązania te pomimo dużej efektywności pracy, nie wymagają specjalistycznej obsługi oraz płatnych przeglądów serwisowych. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków pracują w oparciu o technologie złóż biologicznych, dzięki czemu nie ma konieczności dodawania do nich biopreparatów i korzystania ze specjalnych środków chemii domowej. Niewątpliwą zaletą urządzeń Bio-Set jest duża prostota budowy i mocne zbiorniki z GRP, co powoduję że nasze oczyszczalni działają w sposób bezawaryjny i można jest stosować w każdych warunkach gruntowo- wodnych. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj bezpłatną wizytę na działce naszego instalatora.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków