Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tarnów

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Tarnów

Z każdym rokiem coraz więcej ludzi decyduje się na zainstalowanie przydomowej oczyszczalni ścieków. Wynika to z faktu, że wiele terenów wciąż nie posiada kanalizacji, a koszty wywozu nieczystości są coraz wyższe. Biologiczne oczyszczalnie ścieków firmy Bio-Set to nie tylko rozwiązania ekonomiczne, ale również bardzo proste w obsłudze. Nie wymagają one skomplikowanej elektroniki czy dyfuzorów, a ich niskie koszty eksploatacji są nieporównywalne z wydatkami na konserwację tradycyjnych szamb. Co więcej, nasze oczyszczalnie nie wymagają stosowania biopreparatów ani czynności eksploatacyjnych przeprowadzanych przez specjalistów. Ich cicha i bezawaryjna praca sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka prostoty, niezawodności oraz oszczędności. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści udzielą Ci bezpłatnej konsultacji i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków