Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Rzeszów

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rzeszów

W Polsce wciąż ponad poła mieszkańców żyjących poza obszarami aglomeracji nie ma dostępu do systemu kanalizacji. Co można zatem zrobić ze ściekami? Możemy je magazynować w zbiornikach szczelnych (szambach) bądź też oczyszczać przez przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wywóz nieczystości z szamb jest dziś bardzo drogi dlatego naturalną alternatywą jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Produkowane przez nas biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET i EasySET dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obrotowych i zraszanych złóż biologicznych osiągają efektywność do 99% co daje możliwość odprowadzenia oczyszczonej cieczy do wód powierzchniowych lub gruntu na własnej działce nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych. Użytkownik nie stosuje biopreparatów a cały proces jest automatyczny. Na terenie całego kraju posiadamy autoryzowanych monterów naszych rozwiązań. W celu uzyskania kalkulacji zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków