Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Rybnik

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rybnik

Firma Bio-Set to polski producent oferujący biologiczne oczyszczalnie ścieków EasySET (technologia złóż zraszanych) i RotoSET (technologia złóż obrotowych). Rozwiązania te doskonale się sprawdzą na terenach bez dostępu do kanalizacji i są doskonałą alternatywą na szamba, którego koszty eksploatacji sięgają kilku tysięcy złotych rocznie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków oferowane przez Bio-Set są systemami, które możemy stosować w każdych warunkach gruntowo- wodnych, oraz przy ograniczonym miejscu na działce. Każda oferowana przez nas przydomowa oczyszczalnia ścieków zbudowana jest na bazie mocnego zbiornika z GRP podzielonego wewnątrz na kilka stref oczyszczania ścieków, dzięki czemu oczyszczone ścieków w sposób bezpieczny mogą zostać odprowadzone do środowiska. Firma Bio-Set to również sieć wyspecjalizowanych firm instalacyjnych na terenie całego kraju, które w sposób fachowy instalują oczyszczalnie ścieków. Zadzwoń do nas, a umówimy Cię na bezpłatną wizytę z jedną z nich w celu dokonania wyceny.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków