Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ruda Śląska

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Ruda Śląska

Na wsiach, gdzie brak sieci kanalizacyjnej jest normą, właściciele nieruchomości muszą zmagać się z kłopotliwym problemem utylizacji ścieków. Montaż zbiorników bezodpływowych wydaje się być rozwiązaniem najtańszym na początek, jednak ich późniejsza eksploatacja może być uciążliwa i kosztowna, z powodu uciążliwych zapachów, częstych wizyt odwożących ścieki oraz ogromnych kosztów rocznych, mogących sięgnąć nawet 5000 zł na jedną rodzinę. Z kolei przydomowa oczyszczalnia ścieków, oferowana przez firmę Bio-Set, jest znacznie bardziej opłacalną opcją, ze względu na niskie koszty użytkowania i szybki zwrot inwestycji. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków EasySET oraz RotoSET to prawdziwy przełom w dziedzinie oczyszczania ścieków, zapewniając jednocześnie prostą budowę i stabilność procesu oczyszczania. Nasze rozwiązania można zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych, a nawet niewielka działka nie stanowi problemu dla montażu urządzenia. Ważne jest jednak, aby dobrać odpowiedni system i zainstalować go zgodnie z zasadami sztuki, dlatego też współpracujemy z najlepszymi firmami instalacyjnymi w kraju. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wizję na Twojej działce!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków