Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Sącz

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Sącz

Nowy Sącz, to miasto, które jest dla nas inspiracją i wyzwaniem. Dla lokalnych mieszkańców oferujemy innowacyjne oczyszczalnie ścieków, które nie tylko spełniają najwyższe standardy, ale również stanowią ochronę dla przyszłych pokoleń. Nasz zespół konstruktorów stale pracuje nad nowymi technologiami, by tworzyć rozwiązania zgodne z rygorystycznymi normami, co pozwala nam dostarczać produkty o najwyższej jakości.

Rozwiń

Jako producent oczyszczalni przydomowych, kładziemy ogromny nacisk na ochronę środowiska. Naszym celem jest poprawa jakości życia mieszkańców poprzez dostarczanie przydomowych oczyszczalni ścieków, które są nie tylko wysokowydajne i łatwe w eksploatacji, ale także przyjazne dla środowiska. To nasza droga do zrównoważonej przyszłości.
Razem tworzymy przyszłość Bio-Set to synonim jakości oraz doświadczenia w produkcji i montażu oczyszczalni biologicznych. Nasza misja to nie tylko dostarczanie skutecznych urządzeń, ale także inspiracja do działań na rzecz ochrony środowiska. Jeśli zależy Ci na przyszłości Nowego Sącza i pragniesz aktywnie współtworzyć przyszłość, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Sącz

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków