Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków łódź

Przydomowe oczyszczalnie ścieków zarządzają ściekami na obszarach, z których nie ma możliwości pozbycia się ścieków przez klasyczne systemy kanalizacji. Są naturalnym zamiennikiem dla drogich i niewygodnych w eksploatacji zbiorników bezodpływowych. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET oraz EasySET mieszczą się w pojedynczych zbiornikach wykonanych z bardzo mocnego materiału jakim jest GRP. Instalacja możliwa jest na małych działkach nawet przy mało przepuszczalnych gruntach gliniastych oraz wysokim poziomie wód gruntowych. Nasze oczyszczalnie charakteryzuje niespotykana wygoda obsługi, niskie koszty użytkowania a także minimalny wpływ na otoczenie. Na terenie całego kraju posiadamy sieć przeszkolonych, autoryzowanych instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji- od wizji w terenie i darmowej wyceny, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po montaż i ewentualną obsługę serwisową dlatego też przydomowa oczyszczalnia to rozwiązanie idealnie dla Ciebie.
W celu uzyskania darmowej wyceny zachęcamy do kontaktu!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków