Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Koszalin

Przydomowe oczyszczalnie ścieków stanowią naturalną alternatywę dla tradycyjnych systemów kanalizacji, szczególnie na terenach, gdzie niemożliwe jest skorzystanie z ich usług. Zbiorniki bezodpływowe są coraz mniej popularne, ponieważ wymagają częstych opróżnień, a koszty ich eksploatacji są bardzo wysokie. Nasze biologiczne oczyszczalnie RotoSET i EasySET, wykonane z wytrzymałego GRP, oferują rozwiązanie w jednym pojemniku, co znacznie ułatwia instalację na małych działkach o nieprzepuszczalnych gruntach i wysokim poziomie wód gruntowych. Nasze oczyszczalnie są niezwykle proste w obsłudze, co oznacza, że ich koszty użytkowania są bardzo niskie, a wpływ na środowisko jest minimalny. Posiadamy sieć autoryzowanych instalatorów na terenie całego kraju, którzy zapewniają kompleksową obsługę od początku do końca, włącznie z uzyskaniem wymaganych pozwoleń oraz usługą serwisową. Jeśli szukasz rozwiązania, które jest tanie, łatwe w użytkowaniu i nie wymaga uciążliwych czynności serwisowych, to przydomowa oczyszczalnia jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków