Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Katowice

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Katowice

Na terenach bez dostępu do kanalizacji warto rozważyć alternatywę dla zbiorników bezodpływowych – inwestycję przydomowej oczyszczalni ścieków. Biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET oraz EasySET to nowoczesne urządzenia, których skuteczność redukcji zanieczyszczeń osiąga nawet 99% dzięki czemu możliwe jest przekierowanie oczyszczonej cieczy do wód płynących lub gruntu. Rozwiązania zostały zaprojektowane, aby osiągnąć wysoką sprawność zachowując łatwą i tanią eksploatację bez negatywnego wpływu na otoczenie. Podczas użytkowania nie dodajemy biopreparatów, a proces namnażania bakterii jest automatyczny. Już po kilku tygodniach od uruchomienia urządzenia osiągają swoją pełną skuteczność. Przydomowe oczyszczalnie ścieków RotoSET i EasySET można stosować w każdych warunkach gruntowych także przy wysokim poziomie wód gruntowych. Aby zapewnić pełne wsparcie na terenie każdego województwa posiadamy autoryzowanych partnerów zajmujących się kompleksową obsługą- od profesjonalnego doboru i wyceny przez montaż i ewentualny serwis. Wszystko to sprawia, że przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio-Set to rozwiązanie skierowane do Ciebie. Prosimy o kontakt w celu umówienia darmowej konsultacji.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków