Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gliwice

Budując dom nie mający dostępu do sieci kanalizacyjnej musimy zadecydować co zrobić ze ściekami. Do wyboru mamy szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków. Patrząc na perspektywę wieloletnich kosztów eksploatacji przydomowe oczyszczalnie ścieków wydają się oczywistą decyzją, pod warunkiem wybrania sprawdzonych urządzeń. Firma Bio-set oferuje biologiczne oczyszczalnie ścieków, pracujące w technologiach opartych na złożach biologicznych, znanych na rynku europejskim od dziesiątek lat. Urządzenia pracują w jednym, monolitycznym zbiorniku, podzielonym osadnik wstępny, strefy tlenowego oczyszczania ścieków, oraz osadnik wtórny. Jeżeli szukasz rozwiązania, które działa w pełni automatycznie, nie wymaga stosowania biopreparatów, a jego prosta budowa powoduje, że obsługa nieuciążliwa, to biologiczne przydomowe oczyszczalnie Bio-Set są idealne dla Ciebie. Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązującą wizytę na działce w celu kompleksowej wyceny oczyszczalni z montażem.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków