Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gliwice

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków, to jesteś we właściwym miejscu. W przypadku braku dostępu do kanalizacji miejskiej, oczyszczalnie te są najlepszym rozwiązaniem, które zapewniają ekologiczne i ekonomiczne utylizowanie nieczystości płynnych. Bio-Set oferuje biologiczne oczyszczalnie ścieków, które skutecznie oczyszczają ścieki do poziomu umożliwiającego ich bezpieczne odprowadzenie do wód gruntowych. Wysoka efektywność pracy oczyszczalni Bio-Set nie wymaga specjalistycznej obsługi ani kosztownych przeglądów serwisowych. Dzięki zastosowaniu technologii złóż biologicznych, nasze oczyszczalnie nie wymagają stosowania biopreparatów ani środków chemicznych. Co więcej, prostota konstrukcji oraz wytrzymałe zbiorniki z GRP zapewniają niezawodność urządzeń i ich działanie nawet w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną wizytę instalatora na swojej działce i przekonaj się, jak skuteczne i łatwe w obsłudze są oczyszczalnie Bio-Set.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków