Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gdynia

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Gdynia

Produkujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków bazujące na dwóch wysokosprawnych technologiach złóż biologicznych. Biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET bazują na sprawdzonej i znanej od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku technologii obrotowych złóż biologicznych. Wykonane są z bardzo mocnych i trwałych zbiorników GRP. Modele 5H oraz 8H charakteryzują się niskoprofilową konstrukcją co ułatwia instalację w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. W urządzeniach nie występuje klasyczne napowietrzanie przez dmuchawę przez co nie powstaje podciśnienie w zbiorniku i ryzyko wydostania się nieprzyjemnych zapachów poza zbiornik. Przydomowa oczyszczalnia ściekow EasySET charakteryzuje się prostą budową bez elektrozaworów, dyfuzorów i elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika. Elementem dzięki którym następuje zraszanie złoża jest niskoenergetyczna dmuchawa o wysokiej sprawności. Wybór wielkości oraz technologii powinien zawsze odbyć się po uprzedniej prezentacji obu systemów przez naszych partnerów handlowych mających swoje siedziby w każdym województwie. W celu umówienia bezpłatnych konsultacji prosimy o kontakt.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków