Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Częstochowa

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Częstochowa

Budowa domu na terenach wiejskich często wiąże się z problemem braku kanalizacji miejskiej. W takiej sytuacji warto zainstalować wydajną i ekonomiczną przydomową oczyszczalnię ścieków, która umożliwi nam wygodną likwidację nieczystości płynnych. Biologiczne oczyszczalnie ścieków polskiej marki Bio-Set są nieskomplikowane w budowie (bez zbędnych sterowników, elektrozaworów i dyfuzorów), ale jednocześnie spełniają najwyższe wymagania dotyczące jakości wytwarzanych ścieków. Dzięki innowacyjnej technologii RotoSET, opartej na skutecznym ruchu obrotowym, oczyszczalnie nie posiadają dmuchaw membranowych i są bardzo odporne na awarie. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków Bio-Set nie wymagają stosowania dodatkowych preparatów biologicznych i są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie niezawodność. Jeśli należysz do tej grupy, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wizytę naszego instalatora na Twojej działce.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków