Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Częstochowa

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Częstochowa

Właściciele nieruchomości pozbawionych dostępu do kanalizacji stoją przed wyborem – zbierania nieczystości płynnych w zbiornikach bezodpływowych, czy oczyszczania przez przydomowe oczyszczalnie ścieków. Pierwsze rozwiązanie choć tańsze w momencie zakupu jest wielokrotnie droższe i uciążliwe podczas użytkowania, drugie droższe w momencie zakupu, ale wygodniejsze i tańsze w eksploatacji. Biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET i EasySET to proekologiczne urządzenia o sprawności dochodzącej do 99%! Zastosowane technologie obrotowych i zraszanych złóż biologicznych gwarantują wysoką sprawność przy niespotykanym w innych technologiach komforcie użytkowania. Kompaktowa budowa ze zintegrowanymi osadnikami gwarantuje małą powierzchnię instalacji, skraca jej czas i redukuje koszty. Oba rozwiązania nie wymagają stosowania biopreparatów a duże objętości osadników zmniejszają częstotliwość wywozu osadów niebiodegradowalnych. Należy pamiętać, że każda przydomowa oczyszczalnia ścieków wymaga fachowego montażu. Na terenie całego kraju posiadamy autoryzowanych instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą. W celu umówienia darmowej konsultacji zachęcamy do kontaktu!

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków