Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Chorzów

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Chorzów

Odpowiednie rozwiązanie dla posiadaczy działek, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej, to montaż przydomowej oczyszczalni ścieków. Niemniej jednak, istotne jest dokładne przemyślenie wyboru odpowiedniego urządzenia, aby móc cieszyć się niezawodnym i ekonomicznym użytkowaniem. Najważniejszą cechą dobrej oczyszczalni ścieków jest jej zdolność do zapewnienia wysokiego poziomu oczyszczenia, co gwarantuje długą żywotność całego systemu. Przykładem prostych, ale jednocześnie w pełni biologicznych oczyszczalni są produkty firmy Bio-Set, polskiego producenta. Urządzenia te mają prostą konstrukcję i nie wymagają skomplikowanej chemii, a dzięki zastosowaniu technologii złóż biologicznych ich użytkowanie jest stabilne bez konieczności stosowania biopreparatów. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z nami, a podłączymy Cię z instalatorem z Twojej okolicy, który po bezpłatnej wizycie na Twojej działce, przygotuje dla Ciebie kompleksową ofertę.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków