Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bytom

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Bytom

Nie mając dostępu do kanalizacji stoimy przed wyborem między szambem a oczyszczalnią przydomową. Nie warto patrzeć jedynie na cenę zakupu obydwu systemów, tylko uwzględnić koszty eksploatacji które w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków będą wielokrotnie niższe. Polska firma Bio-Set ma w swojej ofercie przydomowe oczyszczalnie ścieków, których głównymi zaletami jest prostota budowy, oraz niski koszt eksploatacji. Biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET pracują w technologii obrotowych złóż biologicznych, co gwarantuje dodatkowo najmniej uciążliwą eksploatację (zapach i hałas) wśród rozwiązań dostępnych na rynku z uwagi na brak mechanicznego wtłaczania powietrza do ścieków. Jeżeli niskie koszty eksploatacji i bezawaryjna praca są dla Ciebie priorytetem, skontaktuj się z nami w celu umówienia bezpłatnej wizyty na działce ze współpracującym z nami instalatorem z twojej okolicy.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków