Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Bydgoszcz


Nie mając dostępu do kanalizacji zastanawiamy się co zrobić z wytwarzanymi w gospodarstwie domowym nieczystościami płynnymi. Rozwiązaniem problemu mogą być przydomowe oczyszczalnie ścieków marki Bio-Set. Są one zaprojektowane do lokalnego oczyszczania ścieków na bardzo małej powierzchni nie wytwarzając przy tym nieprzyjemnych zapachów i bez dodatkowych elementów jak mogący się zatkać drenaż poziomy. Biologiczne oczyszczalnie ścieków RotoSET oraz EasySET mieszczą się w monolitycznych zbiornikach produkowanych z bardzo trwałego materiału GRP, nie posiadają elementów awaryjnych takich jak dyfuzory, pompy mechaniczne oraz elektrozawory. Dużą zaletą jest również łatwa eksploatacja nie wymagająca dodawania biopreparatów oraz zminimalizowana częstotliwość wywozu osadów mineralnych. Wszystko to sprawia, że przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio-Set to rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem oraz chciałbyś wspomóc lokalne technologie zadzwoń do nas i skorzystaj z bezpłatnej wizyty lokalnego instalatora.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków