Odpowiemy w 24h
Od poniedziałku do piątku
PL
EN

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bielsko-Biała

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE ROTOSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW ROTOSET

Oczyszczalnia ścieków RotoSET pracuje w wysokosprawnej technologii RBC obrotowych złóż biologicznych bez mechanicznego napowietrzania. Rozwiązanie charakteryzuje wysoka skuteczność, niespotykana wygoda użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.
Dowiedz się więcej
Oczyszczalnie PRZYDOMOWE EASYSET

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW EASYSET

Oczyszczalnia ścieków EasySET pracuje w technologii zraszanych złóż biologicznych. Rozwiązanie charakteryzuje prosta konstrukcja, brak elementów mechanicznych wewnątrz zbiornika, niskie koszty użytkowania oraz bardzo mała powierzchnia instalacji.
Dowiedz się więcej

Przydomowa oczyszczalnia ścieków Bielsko-Biała

Nie daj się zwieźć tanimi w zakupie szambami betonowymi, których roczny koszt eksploatacji często przewyższa ich cenę zakupu. W dobie wzrastających kosztów życia warto postawić na przydomowe oczyszczalnie ścieków, które zapewniają najniższy koszt oczyszczania ścieków. Firma Bio-Set jest polskim producentem, który w swojej ofercie bazuje na sprawdzonych od lat technologiach- zraszane złoże biologiczne (EasySET) oraz obrotowe złoże biologiczne (RotoSET). Mocna konstrukcja, oraz kompaktowość zbiornika zapewnia możliwość montażu systemów praktycznie w każdych warunkach gruntowo- wodnych, oraz na małych działkach. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie, które zapewni Ci komfort użytkowania, dzięki prostej konstrukcji (bez elektronicznych sterowników i elektrozaworów) i bezawaryjnej pracy.
Jeżeli szukasz fachowego doradztwa, bezpłatnej wizyty w terenie i kompleksowej oferty wraz z montażem, skontaktuj się z nami.

Umów darmową wizytę już dziś!

Na terenie całego kraju posiadamy Doradców oraz Instalatorów zajmujących się kompleksową obsługą- od doboru i wyceny, poprzez przygotowanie dokumentacji aż po instalację i ewentualne usługi serwisowe.
Producent przydomowych oczyszczalni ścieków